V soboto 5. maja se je v Krškem v organizaciji Čebelarske zveze Slovenije, ČD Krško in OŠ Jurija Dalmatina Krško, odvijalo  41. državno srečanje in tekmovanje mladih Slovenskih čebelarjev. Tekmovanje je potekalo v prostorih prenovljene OŠ Jurija Dalmatina Krško, ki je sprejela 550 tekmovalcev starih od 7 do 19 let, 97 mentorjev in 86 spremljevalnih oseb. Iz OŠ Domžale so se tekmovanja udeležili trije učenci. Učenec 8. razreda Luka Vujič je osvojil zlato priznanje, učenca 9. razreda Jaka Lenček (Podružnična  šola Ihan) in Anže Paternoster pa sta osvojila srebrno priznanje, za osvojitev zlatega priznanja jima je zmanjkala 1 točka. To je nedvomno lep skorajšnji zaključek delovanja krožka v letošnjem letu in lepa spodbuda za delo v prihodnjem šolskem letu. Luki, Anžetu in Jaki čestitamo za lep uspeh.