Slike dogodkov:

Prihajajoči dogodki:

MEPI pohod

V torek, 25. 10. 2016 bomo imeli 1. kondicijski pohod. Pred šolo se zberemo ob 15.00. Odšli bomo na Veliki vrh (Križentavro) nad Prelogom oz. Ihanom. Pohod bo trajal predvidoma dve uri. Pazite na primerno obutev in oblačila! ekipa MEPI... več...

Vabilo na seznanitev vojaških obveznikov

25. 10. 2016 od 10.00 dalje vabljeni v Češminov park na seznanitev vojaških obveznikov in ogled vojaške tehnike in opreme Slovenske vojske v sodelovanju s Civilno zaščito OBčine Domžale in Centrom za zaščito in reševanje Domžale.

več...

Pretekli dogodki:

Kulturni dan za 8. razrede: Po Prešernovih stopinjah

Kulturni dan se je začel ob 8.20. Ko so prišli učitelji iz šole, smo se razdelili v skupine. Dobili smo delovne liste, ki smo jih reševali sproti. Potem smo se odpravili z avtobusom v Ljubljano, kjer smo si ogledali Prešernov spomenik, nad njim muzo ter nasproti kipa... več...

Učenci OŠ Domžale na ekskurzija v Salzburg

V petek, 14. oktobra smo se učenci OŠ Domžale odpravili na ekskurzijo v Salzburg. Že pred 6. uro zjutraj smo se zbrali na parkirišču, od koder smo se odpeljali proti Jesenicam, skozi Karavanke in nadaljevali vožnjo proti našemu cilju. Najprej smo se ustavili v mestecu... več...

31. državno tekmovanje iz znanja logike

Tudi letos smo bili gostitelji tokrat že 31. državnega tekmovanja v logiki, ki je potekalo na naši šoli v soboto, 22. 10. 2016. V reševanju nalog se je pomerilo 143 učencev od 7. do 9. razreda.

več...

Junaki zime

V torek, 18.10. 2016, smo se učenci 4. In 5. razreda Podružnične šole Ihan že zelo zgodaj odpravili v Planico, kamor so nas povabili slovenski športniki. Naša ambasadorka je bila biatlonka Teja Gregorin.

več...

Podatki o šoli

DSC_0040

Osnovna šola Domžale

Bistriška cesta 19

1230 Domžale

E-pošta:

os-domzale@guest.arnes.si

Telefon: 01 7240 081

qrcode2

Kje smo?

easistent

Naši nekdanji učenci

Varni internet