Slike dogodkov:

Podatki o šoli

DSC_0040

Osnovna šola Domžale

Bistriška cesta 19

1230 Domžale

E-pošta:

os-domzale@guest.arnes.si

Telefon: 01 7240 081

qrcode2

Kje smo?

easistent

Naši nekdanji učenci

Varni internet

Tehniški dan 1. razreda: Vrt čutil

Z učenci smo obiskali Vrt čutil Zavoda za slepo in slabovidno mladino v Ljubljani. Vrt obiskovalcem nudi sproščeno in varno učenje skozi igro. V delavnicah pa smo podrobneje spoznavali čutila ter slepoto in slabovidnost.    Seznanili smo se z zapisom črk v brajici,... več...

LJUBLJANSKI MARATON 2016

Učenci od 1. do 9. razreda, ljubitelji teka!

Vse učence od 1. do 9. razreda vabimo, da se PRIJAVITE NA LJUBLJANSKI MARATON, ki bo v soboto 29. oktobra 2016.

več...

Planinski športni dan 5. razredov

V četrtek, 15. 9. 2016, smo imeli učenci 5. razredov športni dan. Z avtobusom smo se odpeljali do Stahovice, nato pa se povzpeli na Sv. Primoža. Med pohodom smo si krajšali čas s pogovorom in opazovanjem narave. Na vrhu smo pomalicali, se odpočili in opazovali čudovit... več...

Pojav uši na OŠ Domžale

Spoštovani starši!

Nadloga, s katero se pogosto srečujemo, so uši. Starši nas obveščate, da se je ta nadloga pojavila zopet tudi med učenci naše šole.

več...