Slike dogodkov:

Čestitamo:

Naja Svetlin in Eržen Aleksander, čestitke za odličen rezultat šolskem karate prvenstvu.

Žiga Kmecl in Tilen Šalamun, čestitke za zlato priznanje na državnem tekmovanju za Stefanova priznanja.

Čestitamo učencem za odlične dosežke na področnem prvenstvu v atletiki.

Sovice, čestitke za odlične dosežke na državnem prvenstvu.

Podatki o šoli

DSC_0040

Osnovna šola Domžale

Bistriška cesta 19

1230 Domžale

E-pošta:

os-domzale@guest.arnes.si

Telefon: 01 7240 081

Faks: 01 7211 842

qrcode2

Kje smo?

easistent

Naši nekdanji učenci

Varni internet

Športni dan 5. razreda: Troboj

Učenci 5. a, b, in c razreda so imeli 25. 5. 2016 športni dan – atletski troboj. Prvi del je potekal po postajah in sicer : Tek na 60 m, skok v daljino z zaletom, met vortexa. V drugem delu so tekmovali v teku ( štafeta na 100m ). Iz vsakega razreda so bili izbrani... več...

Bralnice pod slamnikom

V petek, 6. 5. 2016, je naša šola v okviru projekta Bralnice pod slamnikom gostila Natašo Konc Lorenzutti, slovensko igralko, režiserko, pisateljico in pesnico.

več...

Okoljska vzgoja 1 in 3: Dan očarljivih rastlin

V petek, 27. 5. 2016, bo v Biološkem središču v Ljubljani DAN OČARLJIVIH RASTLIN –  eksperimentalna predstavitev zgradbe, delovanja in biotehnologije povezane z rastlinami. Več: http://www.plantslo.org/dan_rastlin/ Učenci izbirnih predmetov OKOLJSKA VZGOJA 1 in... več...

Sovice osvojile 7 naslovov državnih prvakinj

Minuli vikend (21., 22. 5. 2016) je v Novi Gorici potekalo državno prvenstvo v cheerleadingu in cheer plesu. Naše Sovice so znova dokazale, da so odlične plesalke in navijačice. V kar sedmih kategorijah so postale državne prvakinje. Mladinska plesna ekipa pa je se z... več...

Povabilo k sodelovanju v akciji Pokloni zvezek

Tudi letos vas vabimo k podpori in sodelovanju v Karitasovi akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov za socialno ogrožene otroke in otroke spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki. Na Karitas so se v lanskem letu obrnile številne družine, ki... več...