Slike dogodkov:

Čestitamo:

Jaša Rebula, čestitke za odličen rezultat v ippon kumiteju.

Žiga Kmecl in Tilen Šalamun, čestitke za zlato priznanje na državnem tekmovanju za Stefanova priznanja.

Čestitamo učencem za srebrna priznanja na državnem tekmovanju Zeleno pero.

Pia Lovrič, čestitke za odličen dosežek na turnirju v tenisu na Portugalskem.

Podatki o šoli

DSC_0040

Osnovna šola Domžale

Bistriška cesta 19

1230 Domžale

E-pošta:

os-domzale@guest.arnes.si

Telefon: 01 7240 081

Faks: 01 7211 842

qrcode2

Kje smo?

easistent

Naši nekdanji učenci

Varni internet

Organizacija pouka v času nacionalnega preverjanja znanja

V sredo, 4. maja, v petek, 6. maja, in v torek, 10. maja bo na OŠ Domžale potekalo nacionalno preverjanje znanja za učence 6. in 9. razreda. Zaradi lažje izvedbe smo spremenili potek pouka za predmetno stopnjo. KaKo bo potekal pouk za predemtno stopnjo si lahko... več...

Izmenjevalnica knjig – prinesi svojo, vzemi drugo

V petek, 22. 4. 2016, je na naši šoli potekala druga izmenjevalnica knjig. Prvič pa je potekala tudi na PŠ Ihan. Učenci od 1. do 9. razreda so v preteklem tednu pridno nosili knjige, ki so jih že prebrali, se jih naveličali ali prerasli, v pisarno svetovalne službe.... več...

Športni dan 1. razreda: Pohod ob Kamniški bistrici do Ihana

V sredo, 20. 4., smo imeli oddelki prvega razreda športni dan. Odšli smo na pohod ob Kamniški Bistrici do Ihana. Lepo vreme nam je dan še polepšalo. Ob poti smo opazovali cvetoče drevje in žuborečo reko. Po dobri uri hoje smo prispeli do Ihana. Tam smo se najedli in... več...

Športni dan 5. razreda: Fit fit Domžale

Učenci 5. razredov so imeli 18. in 19. 4. 2016., športni dan. Potekal je v Fit fit centru v Domžalah. Po prihodu so se razdelili v tri skupine. Prevzeli so jih inštruktorji  in pričeli so z vadbami. Ena skupina je uživala na trampolinih, druga s fitnes napravami in... več...

Rezultati državnega tekmovanja Zeleno pero

Na državnem tekmovanju v pisanju okoljevarstvenih prispevkov Zeleno pero je šet naših učencev prejelo srebrno priznanje. Barbara Baš, 7. b, Tilen Šalamun, 8. b, Hana Glumac, 8. c, Christian Ravnikar, 9. c, Matic Ulčar, 9. c, Anže Kovačič 9. c. Učencem čestitamo za... več...

Čistilna akcija šolskega okoliša

V torek, 19. 4. 2016, so si ekopredstavniki ter učenci izbirnih predmetov okoljska vzgoja in rastline in človek nadeli rokavice ter pobrali smeti v okolici šole. S čistilno akcijo šolskega okoliša smo želeli vse opozoriti, da nobena smet ne sodi na tla, temveč v koše... več...

CŠOD organizira

Center za šolske in obšolske dejavnosti organizira v mesecu aprilu RAZISKOVALNI VIKEND in MAJSKI POČITNIŠKI TEDEN za učence.

več...