Select Page

Festival kulturno – umetniške vzgoje, ki že 8. leto poteka v Ljubljani, je letos prvič tudi v Domžalah. Namen je kvalitetne vsebine  približati šolam. Tema letošnjih Bobrov je ekologija, saj je Ljubljana v letu 2016 zelena prestolnica Evrope. Učenci 1. 2. 3. in 4. razreda so si v tem tednu v Kulturnem domu Franca Bernika  ogledali štiri različne brezplačne prireditve. Pogled v gledališko zakulisje in spoznavanje vlog vseh, ki ustvarjajo gledališko predstavo GLEDALIŠČE OD A DO Ž, animirano domišljijsko pustolovščino MALI PRINC, animirani film PESEM MORJA in lutkovno predstavo OBISK DR. EKA. Vse vsebine so bile poučne, saj so v njih raziskovali kako naš svet narediti prijaznejši.

Napisala in fotografirala Veronika Šporar, ekokoordinatorica

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost