Select Page

V četrtek, 31. 1. 2019 je bil za učence 1. razreda kulturni dan. Ogledali so si animirani sinhronizirani film Neverjetna zgodba o velikanski hruški v Kulturnem domu Franceta Bernika Domžale.

Slon Sebastjan in mačka Miša živita v Sončnem mestu, kjer so vsi srečni … dokler nekega dne ne izgine mestni župan. Miša med ribolovom ujame njegovo sporočilo v steklenici, v katerem kliče na pomoč s Skrivnostnega otoka. V steklenici je seme in čez noč iz njega zraste velikanska hruška. Sebastijan, Miša in profesor Glukoza s hruško zaplujejo nevarnim dogodivščinam naproti. Pri reševanju župana jih ne more ustaviti prav nič, niti pirati, morski zmaj in radovedni duh.

Učenci so si film z zanimanjem ogledali. Po ogledu pa so se z gospo Lučko o njem tudi pogovarjali.

 

                                                                                    VESNA PUNGERČAR VERBIČ

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)