Select Page

V mesecu marcu (18., 30. 31.) smo imeli drugi razredi kulturni dan. Prijazna knjižničarka v domžalski knjižnici nas je popeljala v pravljično sobo, kjer se je z učenci pogovarjala o različnem gradivu, ki je na voljo v tej knjižnici. Vse skupaj je popestrila z ugankami in pravljicami. Seveda pa ne gre brez bontona, o katerem pa so učenci že veliko vedeli. Nato so si navdušeno ogledovali nenavadne knjige, ki pa niso za izposojo. Na koncu so iskali še pot v labirintu. Izmed vseh rešitev sta bila izžrebana dva srečneža, ki sta dobila simbolni praktični nagradi.

Polni prijetnih doživetij smo se odpravili v šolo, kjer smo delo nadaljevali z ugibanjem pravljičnih junakov. Da pa bo branje še prijetnejše, smo izdelali svoja bralna kazala, ki jih bodo spominjala na ta zanimiv dan.

Vodja kulturnega dneva: Irena Pirš

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost