Select Page

V soboto, 11. 11. 2017, so se debaterji naše šole udeležili debatnega turnirja na OŠ Antona Šibelja-Stjenka v Komnu. Turnirja se je udeležilo 25 ekip.

»Pravica najstnikov do zasebnosti je bolj pomembna od pravice staršev, da vedo.« je bila trditev, na katero so udeleženci debatirali na 2. osnovnošolskem debatnem turnirju v letošnjem šolskem letu. Našo šolo so zastopale tri ekipe: Frendice, ki jo sestavljajo Riena Hribar. Matic Gorenc in Pia Frelih, ekipa Smeškoti v sestavi Maja Marn Đorđević, Emina Vukalić in Ajda Vodnjov in ekipa Solatna mafija v sestavi Val Milek, Nik Milek in Jakob Žvab. Naši debaterji so dosegli lep ekipni in posamični uspeh. Ekipa Sončki je  osvojila 3. mesto,  Emina Vukalić je bila 6. in Ajda Vodnjov 7. govorka turnirja.

Vsem debaterkam in debaterjem čestitamo.

                                                                                                                    Mentorica: Mira Marinšek

(Skupno 331 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost