Spoštovani,

NIJZ je dne 11. 9. 2020 izdal novo priporočilo glede uporabe zaščitnih mask v skupnih prostorih šole. Vsebina priporočila za naslednji teden je enaka kot je veljalo doslej.

Infografika je na voljo tule:

Navedeno pomeni:

• vsi učenci od 6. leta starosti v skupnih prostorih šole nosijo zaščitne maske,
  • skupni prostori so: hodniki, avla, prostori ob garderobnih omaricah, garderobe pri telovadnici, jedilnica, knjižnica, ter telovadnica v času prireditev
  • učenci v učilnicah zaščitnih mask ne nosijo.

NIJZ bo nova priporočila izdajal vsak petek.

Navedeno priporočilo velja v času od  14. 9. 2020  do 20. 9. 2020.

Povezava:

Zaščitne maske bodo na voljo v šoli, lahko pa jo ima otrok s seboj in uporablja svojo.

Na ta ukrep vsi skupaj glejmo kot na nekaj, kar nam bo pomagalo obvarovati tako lastno zdravje kot zdravje drugih. Vedimo se odgovorno in to odgovornost prenašajmo tudi na naše otroke.

V prvih dveh tednih pouka smo v šoli zaznali, da se priporočilo dosledno spoštuje, zato stremimo k nadaljevanju tovrstnega obnašanja. Hvala za sodelovanje staršem in otrokom, da sodelujete in sledite priporočilom NIJZ. Uspeli bomo le s skupnimi močmi.

Domžale, 11. 9. 2020                                                                          vodstvo  OŠ Domžale

(Skupno 1.638 obiskov, današnjih obiskov 1)