Select Page

V petek, 6. marca so učenci obiskali MGC Bistrica ter s plesom, glasbo, petjem in recitacijo popestrili dan njihovih varovancev in skupaj praznovali dan žena.

Nastop se je začel z recitacijo Luka Štiftarja, ki je program tudi povezoval. Nadaljevala sta Nik Milek na klarinetu in kitarist Val Milek. Val je zaigral Rodeo in Rumbo, nato pa skupaj s svojim bratom še Katjušo. Nik je nadaljeval še s pesmijo Osiris. Violinist Luka Štiftar je zaigral Res je prijetno in Concertino v G-duru. Naslednji je nastopil mladinski pevski zbor OŠ Domžale pod vodstvom zborovodkinje Jane Lamberšek. Zapeli so tri pesmi: Sanjam sen, Čudovit je ta svet in Lion sleeps tonight, pri zadnji pa jim je pomagal tudi Nik Milek. Na citre je venček ljudskih pesmi in vsem znano melodijo Cvetje v jeseni zaigrala Zala Jagodic. Poleg glasbenikov sta v programu sodelovali tudi plesalki Tjaša Janežič in Tija Rutnik Vidmar. Za konec smo vsi skupaj zapeli V dolini tihi in varovancem razdelili rožice, ki so jih izdelali prostovoljci naše šole.

Preberi več: Obisk učencev OŠ Domžale v MGC Bistrica

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost