Spoštovani starši in učenci.

Na naši spletni strani ste že bili obveščeni o nedosegljivosti Arnesovih spletnih učilnic.
Da bodo učenci kljub temu lahko opravljali šolsko delo na daljavo, smo se odločili, da bodo učitelji in učenci med seboj komunicirali preko elektronske pošte.
Vsi učenci so poleg AAI računov prejeli tudi svoj elektronski naslov (npr: ime.priimek@os-domzale.si). Ker učenci do učne snovi ne morejo dostopati preko spletnih učilnic, jim bodo učitelji le-to posredovali preko elektronskih naslovov – torej neposredno učencem in NE staršem.

To je le “začasni” način posredovanja učne vsebine, zato naj učenci redno spremljajo e-predal na svojem šolskem e-naslovu.

Ta kanal kontaktiranja se bo uporabljal dokler se ne vzpostavi primerna povezava in delovanje Arnesovih spletnih učilnic.

O spremembi načina komuniciranja med učenci in učitelji pa boste obveščeni preko šolske spletne strani.

Do poštnega predala učenci dostopajo na naslednji povezavi –> https://webmail.arnes.si/
Vanj se prijavijo s prijavnimi podatki (uporabniško ime in geslo), ki jih najdejo na drugem listu z naslovom Uporabniški podatki za elektronski naslov.