Select Page

Spoštovani,

ugotavljamo, da se, žal,  epidemiološka situacija v podružnični šoli Ihan iz dneva v dan slabša. Zaradi povečanega števila okužb raste število tako bolnih kot posledično  v karanteno napotenih učencev in učiteljev. Zaradi številnih odsotnih strokovnih delavcev, porasta okužb in karanten ugotavljamo, da organizacija izobraževanja v šolskih prostorih v naslednjih dneh ne bo več možna, zato organizacijo izobraževalnega dela v podružnični šoli prilagajamo epidemiološkim ukrepom. Zadnji visoko tvegani stik je namreč povzročil, da je veliko število učiteljev napotena v karanteno, kar pomeni, da nekaj dni pouka v šoli za učence predmetne stopnje ne moremo izvajati.

Tako sem skladno z določili 2. točke 1. odstavka 104. člena in 3. odstavka 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (ZZUOOP) (Uradni list RS, št. 152/20175/20 – ZIUOPDVE, 82/21 – ZNB-C, 112/21 – ZNUPZ, 167/21 – odl. US in 206/21 – ZDUPŠOP) ravnatelj OŠ Domžale sprejel odločitev, da se v času od 17. 1. 2022 do 19. 1. 2022, to je 3 (tri) delovne dni, v podružnični šoli Ihan, izobraževanje za vse učence predmetne stopnje, to je od 6. – 9. r podružnične šole izvaja na daljavo. Obstaja možnost podaljšanja, odvisno od števila v tem času na novo obolelih in odsotnih. O eventualnem podaljšanju izobraževanja na daljavo boste pravočasno obveščeni.

Pouk bo potekal znotraj Arnesove aplikacije po urniku. Natančnejše informacije boste prejeli od razrednika.

Vsem želim predvsem zdravja.

Z vljudnimi pozdravi,

Uroš Govc

ravnatelj

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost