Select Page

Spoštovani,

ugotavljamo, da se, žal,  epidemiološka situacija v matični šoli OŠ Domžale iz dneva v dan slabša. Zaradi povečanega števila okužb raste število bolnih in posledično  v karanteno napotenih učencev in učiteljev. Zaradi številnih odsotnih strokovnih delavcev, porasta okužb in karanten ugotavljamo, da organizacija izobraževanja v šolskih prostorih v naslednjih dneh ne bo več možna, zato organizacijo izobraževalnega dela v matični šoli na predmetni stopnji prilagajamo epidemiološkim ukrepom.

Tako sem skladno z določili 2. točke 1. odstavka 104. člena in 3. odstavka 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (ZZUOOP) (Uradni list RS, št. 152/20, 175/20 – ZIUOPDVE, 82/21 – ZNB-C, 112/21 – ZNUPZ, 167/21 – odl. US in 206/21 – ZDUPŠOP)  ravnatelj OŠ Domžale sprejel odločitev, da se v času od 14. 1. 2022 do 27. 1. 2022, to je 10 delovnih dni, v matični šoli OŠ Domžale – predmetna stopnja, izobraževanje za vse učence matične šole od 6. – 9. r izvaja na daljavo.

Pouk bo potekal znotraj Arnesovih spletnih učilnic po urniku.

Vsi zaposleni v šoli si želimo, da bi se po tem obdobju, ki bo pripomoglo k zmanjšanju medsebojnih stikov in dalo možnost ozdravitve zbolelim, vrnili v šolske prostore zdravi in v večjem številu, da bi izobraževanje teklo naprej v šoli sami.

Vsem želim predvsem zdravja. Verjamem, da je ukrep v dobro vseh, vpletenih v šolski proces.

Z vljudnimi pozdravi,

Uroš Govc

ravnatelj

(Skupno 435 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost