Dragi devetošolci, spoštovani starši,

glede rokovnika za prijavo in vpis v srednje šole nam je Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport sporočilo, da bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so vpisni pogoj za vpis v nekatere srednješolske izobraževalne programe, ali razgovorov s kandidati, ki bi se želeli prijaviti v športne oddelke, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno – izobraževalne dejavnosti. Posledično bo prestavljen tudi rok za prijavo za vpis v srednje šole in dijaške domove. O natančnih datumih oziroma novih rokih bomo obveščeni naknadno.

Za vse informacije v zvezi z vpisom lahko pišete na e-naslov:   mira.marinsek@os-domzale.si

Svetovalna služba:

Mira Marinšek