Select Page

Spoštovani starši, skrbniki otrok Osnovne šole Domžale,

obveščamo vas, da bo 14. marca 2018 v našem zavodu Osnovni šoli Domžale organizirano nadaljevanje SPLOŠNE STAVKE ZAPOSLENIH V VZGOJI IN IZOBRAŽEVANJU. Prosimo vas, da si v priponkah preberete obvestila o stavki.

Dodatno obvestilo na dan 13. 3. 2018

Jutri, 14. 3. 2018, bo stavka.

Članice in člani Glavnega stavkovnega odbora SVIZ so 12. 3. 2018 v nočnih urah soglasno potrdili nadaljevanje splošne stavke v vzgoji in izobraževanju, zatem ko je Vlada RS po popoldanskem krogu pogajanj pozneje odstopila od podpisa poprej praktično že usklajenega dogovora.

»Stavka v sredo, 14. 3. 2018 bo torej izpeljana, kot je bilo predvideno, zatem pa se bo še zaostrila, dokler ne bo vlada pristala na tisto, kar je danes v resnici že bilo dogovorjeno,« je v izjavi po seji Glavnega stavkovnega odbora SVIZ poudaril glavni tajnik sindikata Branimir Štrukelj.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Vodstvo šole

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost