Spoštovani starši, skrbniki otrok Osnovne šole Domžale,

obveščamo vas, da bo 14. marca 2018 v našem zavodu Osnovni šoli Domžale organizirano nadaljevanje SPLOŠNE STAVKE ZAPOSLENIH V VZGOJI IN IZOBRAŽEVANJU. Prosimo vas, da si v priponkah preberete obvestila o stavki.

Dodatno obvestilo na dan 13. 3. 2018

Jutri, 14. 3. 2018, bo stavka.

Članice in člani Glavnega stavkovnega odbora SVIZ so 12. 3. 2018 v nočnih urah soglasno potrdili nadaljevanje splošne stavke v vzgoji in izobraževanju, zatem ko je Vlada RS po popoldanskem krogu pogajanj pozneje odstopila od podpisa poprej praktično že usklajenega dogovora.

»Stavka v sredo, 14. 3. 2018 bo torej izpeljana, kot je bilo predvideno, zatem pa se bo še zaostrila, dokler ne bo vlada pristala na tisto, kar je danes v resnici že bilo dogovorjeno,« je v izjavi po seji Glavnega stavkovnega odbora SVIZ poudaril glavni tajnik sindikata Branimir Štrukelj.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Vodstvo šole