Select Page

V soboto, 2. 4. 2016, je bila izvedena zadnja tekma prvenstva 2015/16 v biatlonu: Matic Repnik iz 9. a z zmago v super sprintu zaključil tekmovanja na zračni puški (kategorija SDI – starejši dečki), Tadej Repnik iz 6. c pa sezono zaključuje s tretjim mestom (kategorija MDI – mlajši dečki).

Tako sta fanta s stopničkami na zadnji tekmi dopolnila zbirko stopničk z obeh državnih prvenstev (sprint in posamično), kot tudi stopničke v zimskem državnem pokalu 2015/16.
Na zadnji tekmi sta se jima pridružila na stopničkah na tudi sošolca David Parkelj iz 9. a ter Tim Zabret iz 6.c (oba drugo mesto, s tem sta tudi oba osvojila šesto mesto v skupnem seštevku pokala).

V nedeljo, 3. 4. 2016, pa je bil v Planici zaključek sezone teka na smučeh 2015/16 ter podelitev priznanj najboljšim tekačem, kjer je Tadej Repnik iz 6. c osvojil odlično 4. mesto v državnem pokalu med mlajšimi dečki.

Za odlične dosežke vsem čestitamo!

Rezultati:

 

(Skupno 260 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost