Select Page

V sredo, 30. 9. 2015, je potekalo področno tekmovanje Male sive celice na OŠ Toma Brejca v Kamniku.

Šolskega tekmovanja, ki je bilo 10. 9. 2014 se je udeležilo 33 sedmošolcev. Pred šolskim tekmovanjem so potekale priprave, ki so se jih učenci redno udeleževali. 6 učencev, ki je na šolskem tekmovanju doseglo najboljši rezultat, Val Milek, Nik Milek, Ptrik Kuhar, Gaja Pariš, Zarja Kastelic-Tololeski inSvit Kos, se je udeležilo področnega tekmovanja.

DSC_1263

Na OŠ Toma Brejca se je zbralo rekordno število tekmovalce, kar 58 ekip. Naša ekipa, bv kateri so bili Val in Nik Milek ter Svit Kos, je zasedla 6. Mesto. V osmini finala so se pomerili s tretje uvrščeno ekipo in žal izpadli.

Pokazali so veliko znanja in tekmovalne zagnanosti, zato vsem iskreno čestitamo.

 Mentorica: Mira Marinšek

(Skupno 200 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost