Select Page

Dragi šolarji, spoštovani starši!

Z današnjim dnem se začenja gradnja nove podružnične šole – najprej postavitev zaščitne ograje, v sredo bodo predvidoma na gradbišču že gradbeni stroji. Dostop do gradbišča bo z Breznikove ceste po južni strani šole, da bo življenje in delo šole in okolice kar najmanj moteno. Gibanje in zadrževanje v bližini gradbišča je prepovedano, prav tako je vsem šolarjem uporaba potke za šolo prepovedana! Šolarji z Goričice in Brda imajo na voljo kombi; če se bo izkazalo, da še kdo potrebuje prevoz za varnejšo pot v šolo in domov, ga bomo poskusili zagotoviti.

Vse skupaj prosim za potrpežljivost, strpnost in dosledno upoštevanje prometnega režima in navodil, da bomo predvsem varno preživeli šolsko leto, ki je pred nami.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Marta Krabonja, vodja Podružnične šole Ihan

Ihan, 9. 9. 2016

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost