Select Page

V torek, ​5.​ januarja 2016 se​ je​ od 13.30 do 15.00​ na OŠ Domžale predstavil Zavod 1-2-3 z Lego WeDo Education programom izobraževalne veje Lega, ki je v Legu nastala kot učni pripomoček, kako otrokom na igriv način približati učno snov v šoli.

Zavod 1-2-3 želi z Lego WeDo delavnicami poleg spoznavanja naravoslovnih ved kot so tehnika, naravoslovje, matematika in jezik oz. sporočanje, spodbujati otroke k njihovemu kreativnemu razmišljanju oz. nadgradnji.

Sistem Lego WeDo namreč s pomočjo Lego kock in računalnika ustvari povsem nove možnosti, tako konstruiranja, kot razvijanja domišljije, saj so otroci del celotnega procesa in o vsem odločajo sami, medtem ko izvajalci usmerjajo in motivirajo te jim ponujajo nove možnosti oz. rešitve.

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost