Sistematski pregled za učence 8. razreda bo v Zdravstvenem domu Domžale po naslednjem razporedu:

• 8. A – 4. 12. 2019
  • 8. B – 11. 12. 2019
  • 8. C – 18. 12. 2019
  • 8. I – 8. 1. 2020

Pregled obsega:

• klinični pregled
  • zdravstveno – vzgojno predavanje
  • pregled krvi in urina
  • možnost cepljenja deklet proti HPV brezplačno (če v 6. razredu še niso bile cepljene)
  • možnost cepljenja fantov proti HPV samoplačniško (en odmerek stane 48 €, potrebna dva odmerka, cepljene pri osebnem otrokovem pediatru).

Ob enem bodo imeli učenci tudi zobozdravstveni sistematski pregled.

Učenci naj s seboj prinesejo:

• kartico zdravstvenega zavarovanja,
  • zobno ščetko, zobno kremo in zobno nitko,
  • pisni privoljenje staršev za cepljenje proti HPV za dekleta, ki še niso bila cepljenja v 6. razredu,
  • cepilno knjižico.

S sistematskim pregledom pričnejo ob 7.30. UČENCI NAJ PRED PREGLEDOM ZAJTRKUJEJO.

Zbor učencev bo pred šolo ob 7.10, odhod pa ob 7.15 (učenci matične šole gredo peš do ZD, učenci podružnične pa z avtobusom), zato bodite točni.

Predviden prihod nazaj v šolo je ob 12.00. Po prihodu iz ZD, učenci nadaljujejo s poukom po urniku.

Malico bodo dobili v šoli in jo bodo odnesli s seboj. Kosilo bo po ustaljenem urniku.

(Skupno 1.383 obiskov, današnjih obiskov 1)