Select Page

Učenci drugega razreda  so se v četrtek, 16. 2. 2017, v spremstvu učiteljic odpravili na zimski športni dan. Z vremenom so imeli veliko srečo, saj so jih celo dopoldne božali sončni žarki.

Športni dan se je začel v učilnici. Tam so ponovili pravila varne hoje po pločniku ter se pogovorili o varnosti  v prometu. Ponovili so tudi pravila obnašanja na drsališču in pregledali opremo, katero so potrebovali. Nato so si v  nahrbtnike pospravili še šolsko malico. Vsi nasmejani in polni pričakovanj so se odpravili na drsanje ali pohod.  Drsalci so se peš podali na domžalsko drsališče. Pohodnike  pa je pot vodila po desnem bregu Kamniške Bistrice proti Ihanu.

Vsi so se imeli lepo, kljub temu, da je zima, snega pa od nikoder.

Zapisala: vodja športnega dne  Anita Tancik
Foto: mag. Magda Mihelčič in Aleksandra Starin

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost