Select Page

V soboto, 2. 2. 2019, so imeli učenci 4. razredov Osnovne šole Domžale športni dan. Pot do drsališča jih je vodila mimo Kamniške Bistrice. Na ta dan je deževalo, zato so učenci lahko opazovali močan pretok reke. Na poti do drsališča so opazovali tudi  prometne znake in s tem utrdili tekočo snov. Na drsališču so jih pričakali animatorji ŠAD Mavrica. Učence so razdelili v dve skupini. Prva skupina je odšla na pokrito igrišče. Tam  so igrali nogomet, tekmovali v štafetnih igrah in v igri med dvema ognjema. Druga skupina si je obula drsalke in nadela čelado. Na drsališču so se urili v drsanju, igrali hokej in se igrali različnih iger. Učencem, ki so bili prvič na ledu, je bila zagotovljena pomoč. Delovna sobota je tako minila v zelo pozitivnem vzdušju.

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)