Select Page

V torek, 17. 11. 2015, smo se z učenci 6. razreda ob 8. 30 odpravili v Kranj, kjer smo opravili preverjanje znanja plavanja. Od 73. učencev, ki so se udeležili preizkusa jih je 68 izpolnilo kriterij za plavalca. Učenci so bili razporejeni v 7 plavalnih skupin.

Zaposleni na bazenu so se potrudili in nam omogočili idealne pogoje, saj so nam postavili kar 6 plavalnih prog. Na prvi progi je dolgoletni zunanji sodelavec g. Primož Ahačič opravil preverjanje, ostale proge pa so bile namenjene organiziranemu in nadzorovanemu plavanju.

20151117_122018

V zaključnem delu športnega dne smo organizirali še tekmovanje mešanih ekip v štafetnem plavanju. Ob bučnem navijanju vseh udeležencev je z minimalno prednostjo zmagala štafeta 6. d v sestavi: Maj Kovač, Brina Šulin, Filip Filipovski in Zarja Breznik

Športni dan je ob velikem zadovoljstvu večine učencev prekmalu minil.

(Skupno 389 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost