Select Page

V torek, 22. 11. 2016, smo se z učenci 6. razreda ob 8. 30 odpravili v Kranj, kjer smo opravili preverjanje znanja plavanja. Od 68. učencev, ki so se udeležili preizkusa, jih je 64 izpolnilo kriterij za plavalca. Učenci so bili razporejeni v 7 plavalnih skupin.

Zaposleni na bazenu so se potrudili in nam omogočili idealne pogoje, saj so nam postavili kar 6 plavalnih prog. Na prvi progi je dolgoletni zunanji sodelavec g. Primož Ahačič opravil preverjanje, ostale proge pa so bile namenjene organiziranemu in nadzorovanemu plavanju.

V zaključnem delu športnega dne smo organizirali še tekmovanje mešanih ekip v štafetnem plavanju. Ob bučnem navijanju vseh udeležencev je prepričljivo zmagala štafeta 6. a v sestavi: Samo Svetlin, Bor Slana, Nia Mikac Knapić in Viktorija Mežnar.

Športni dan je ob velikem zadovoljstvu večine učencev prekmalu minil.

20161122_121311

 

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost