Select Page

V sredo, 18. 4. 2018 so imeli učenci 2. razreda športni dan. Potekal je v FIT-FIT centru v Domžalah. Takoj zjutraj smo se peš in polni pričakovanj odpravili tja. Po prihodu so se učenci preoblekli v športna oblačila, si pripravili brisačo in plastenko vode. In začelo se je. Učenci so bili aktivni na treh dejavnostih. Ena skupina se je »potila« v telovadnici, kjer so nabirali kondicijo. Druga skupina je izvajala vaje na trampolinu; vsak otrok je imel svoj trampolin. Tretja skupina pa je kegljala in seštevala svoje točke. Najboljši kegljač je dobil tudi nagrado – pokal kegelj. Skupine so se menjale, tako da so vsi otroci delali na vseh treh postajah. Seveda smo vmes naredili tudi odmor za malico, saj prazna vreča ne stoji pokonci.

Po končanih dejavnostih smo se vrnili v šolo. Učenci so bili veseli in zadovoljni, nekateri pa tudi nekoliko utrujeni. To pa je tudi namen športnega dne.

                                                                                                         Vodja športnega dneva

                                                                                                                     Irena Pirš

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost