Select Page

Center za mlade iz Domžal je organiziral športne aktivnosti po 26 postajah v okolici naše šole in v Češminovem parku z namenom, da se z vzgledom bori s športom proti odvisnostim mladih.

Pripeljali smo 6. in 8. razrede, ki so ekipno sodelovali v po spolu mešanih ekipah.

Lepo vreme je še podkrepilo dobro organizacijo. Skupine so tekmovale v prijateljskem duhu in so morale vzpostaviti sodelovalni odnos. Za večino je to zlahka šlo, težave so bile s tem le izjemoma, v skupinah, ki so imele vmes preveč nestrpne člane. Otroci so navdušeno izvajali aktivnosti in bili malo začudeni nad sproščenostjo tega načina dela.

Športni dan je potekal brez nezgod, z veliko mero dobre volje.

Zapisala: Breda Bevc

Poslušaj: Himna prireditve Veter v laseh

(Skupno 179 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost