Select Page

Prvošolčke in njihove starše smo – kot vsako leto – pričakali vsi učenci in učiteljice šole. Ob pesmi smo jih pospremili v njihovo učilnico, kjer sta jih pozdravila ravnatelj, g. Uroš Govc in župan občine Domžale, g. Toni Dragar. Šolarji so jim pripravili prijeten kulturni program, prvošolčki pa so se kar mimogrede tudi sami naučili zabaven ples. Predstavili so se svojim učiteljicam in dobili rumene rutke, da bodo bolj varni v prometu. Še drobna igračka za spomin in sladke palačinke, staršem pa prvi napotki razredničarke – in prvi šolski dan je bil končan. Jutri pa bo šlo zares… Srečno!

IMG 0318

 ava foto mig

ava in masa

huda tocka

kdo je ta puncka

masa dobi rutko

nagovor 1

nakapljali smo se

nastop

navdusujoce

pesem za prvosolcke

pogostitev

povabilo v igro

pricakovanje

prva skupna naloga

spalir ploska

spremljajo

tri uciteljice imamo

tudi zupan je hodil v to solo

(Skupno 360 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost