V torek, 6. 10. 2015, sva predstavnika SUŠ, Timotej Nikič in Urška Kohek z mentorico Jasno Zorenč obiskala Občino Domžale, kjer smo se srečali z županom Domžal, g. Tonijem Dragarjem. G. Dragar vsako leto ob tednu otroka priredi sprejem učencev. Prisotni so bili predstavniki vseh osnovnih šol v domžalski občini.

20151006_115707

Najprej nas je g. župan prijetno pozdravil, nato pa nam je skupaj z gospo Emo Škrjanc z Zveze prijateljev mladine Domžale povedal nekaj besed na temo “Nekaj ti moram povedati”, kar je letošnja tema tedna otroka. Nato smo predstavljali naše predloge o tem, kaj bi spremenili v občini Domžale. Nekateri so predlagali pokrit bazen, drugi drugačen vozni red vožnje vlakov, tretji spremembo avtobusnih linij med Ljubljano in Domžalami … Župan nas je poslušal, pokomentiral naše predloge ter pojasnil, da so nekateri predlogi že v fazi priprave, nekateri pa so šele v fazi načrtovanja zaradi pomanjkanja sredstev.

Po koncu naših predlogov nas je povabil še na manjšo pogostitev, nato pa smo se poslovili in odšli domov.