Select Page

18. 3. 2014 se je prvič izvajalo državno tekmovanje Zeleno pero, tekmovanje v pripravi novinarskega prispevka na temo ohranjanja narave. Zaradi okoljevarstvenih vzgibov (transport), so se državna tekmovanja odvijala na sodelujočih šolah, saj so učenci pisali okoljevarstvene članke na šolskih računalnikih ter jih po končanem tekmovanju preko elektronske pošte posredovali v ocenjevanje državni komisiji. Vsi naši učenci, ki so naloge poslali v ocenjevanje, so dosegli čez 80%, in tako vsi prejeli srebrna priznanja.

zeleno_p

Dobitniki srebrnih priznanj Zeleno pero so Nina Salkič, 6. a, Tilen Šalamun, 6. b, Hana Glumac, 6. c, Miha Kink, 6. c, Timotej Nikič, 7. c, Anže Kovačič, 7. c, Manca Arnuš, 9. a, Hana Jerak, 9. a, Vid Savnik, 9. a in Katarina Dolničar, 9. b.

Podelitve priznanj se bomo skupaj udeležili na Dan Zemlje, 22. 4. 2014, v Ljubljani. Takrat bo OŠ Domžale prejela tudi naziv: PLANETU ZEMLJA PRIJAZNA ŠOLA.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za trud in odlične dosežke!
Mentorica: mag. Katarina Vodopivec Kolar

 

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost