Dr. Tatiana Lobanova je psiholog z doktoratom znanosti s področja psihologije. Rojena je bila v St. Petersburgu v Rusiji. 12 let je poučevala kot profesor na Visoki tehniški šoli, kjer je predavala predvsem o »Teoriji kreativnosti in izumov« in »Učinkovitih načinov poučevanja v srednjih šolah«. Že preko 21 let ima svojo privatno psihološko prakso, kjer deluje kot svetovalec in trener pri različnih življenjskih izzivih. V svojem delu je ustvarila in razvila svoje lastne metode dela preko edinstvenih delavnic za osebno rast, socialno prilagajanje in razvoj kreativnosti. Plodovi njenega dela so bili objavljeni v mnogih ruskih publikacijah. Svoje delo zdaj razširja tudi v Evropi, predvsem Nemčiji in Norveški, kjer je ogromno zanimanja za njeno delo.

Kdaj: 14. do 16. april 2017 (petek za otroke 16h do 19h; sobota 9h – 17h in nedelja 9h – 18h za odrasle)

Kje: Domžale

Cena: Za zaposlene, starše in otroke OŠ Domžale 40% popusta!

190 € (vključuje tri delavnice 2 dni in vse materiale za risanje in slikanje) za odrasle

120 € (vključuje dve delavnici 9 ur (dan in pol) in vse materiale za slikanje) za odrasle

100 € (vključuje eno delavnico 1 dan in vse materiale za slikanje) za odrasle

70 € (vključuje eno delavnico 5 ur Neuroreprogramiranja in vse materiale za risanje) za odrasle

50 € (vključuje eno delavnico 3 ure in vse materiale za slikanje) za otroke

Prijave: Mateja Chvatal 031 522 822 Prijave zbiramo najkasneje do 5. 4. 2017. Prijava velja ob plačilu akontacije v višini 50€.

Več o delavnicah

Prijavnica za OŠ Domžale