V ponedeljek, 5. 3. 2018, so imeli učenci tretjega razreda zimski športni dan. Da je bil zares zimski, je letos poskrbelo tudi vreme, saj nas je preko celega dne spremljalo rahlo sneženje.

Drsalci so zjutraj komaj čakali, da se peš odpravijo na domžalsko drsališče. Večina od njih ga je v letošnji zimi že večkrat obiskala, zato so bili že zelo vešči drsanja. Po skoraj triurnem drsanju, smo se utrujeni a zadovoljni vrnili v šolo.

Pohodniki so se odpravili na pohod po poti ob Kamniški Bistrici do šole v Ihanu. Tam so se pogreli s toplim čajem, se malo posladkali in se nato po isti poti vrnili v šolo.

Vodja športnega dne: Nataša Senica