Select Page

V četrtek, 25. 2., smo imeli prvošolci zimski športni dan. Otroci so imeli možnost izbire med pohodom v okolici Domžal ali drsanjem. Drsalci so se iz šole odpravili prvi in na drsališču v Domžalah vadili drsalne korake. Imeli so se lepo ter se utrujeni vrnili na kosilo. Še posebej bi se radi zahvalili hišnikoma, ki sta drsalno opremo pripeljala in odpeljala do drsališča, da so otroci vse svoje moči lahko porabili za drsanje na ledu. Druga skupina – pohodniki, pa so na pohod odšli malo kasneje. Vreme pohodnikom ni bilo najbolj naklonjeno, vendar so se z dežniki vseeno odpravili na pohod ob Kamniški Bistrici. Ves čas so se izmenjavale dežne kaplje s snežinkami, vendar so se otroci vseeno imeli lepo in se nasmejani vrnili v šolo na kosilo.

Zapisala: Tjaša Šuštaršič

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost