Select Page

V torek, 6.3.2018, so imeli prvošolci zimski športni dan. Zunaj jih je čakala prava zimska podoba narave. Ena skupina otrok je z učiteljicama Angelino in Tjašo K. odšla na zimski pohod proti Viru. Otroci so pridno hodili, opazovali naravo in uživali v hoji po sveže zapadlem snegu. Še posebej veseli so bili igre na snegu ter malice. Zadovoljni so se vrnili v šolo na kosilo. Druga skupina otrok je odšla na domžalsko drsališče. Vaditelji ŠAD Mavrica so jih razdelili v skupine glede na predznanje. Drsalci začetniki so se učili osnov drsanja najprej na suhem, nato pa so pogumno stopili tudi na led. Otroci, ki so že znali drsati, so se na ledu igrali igre ter drsali na posebnem poligonu. Vsi so se utrujeni vrnili v šolo in z veseljem pojedli kosilo.

Zapisala: Tjaša Šuštaršič

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost