Select Page

V ponedeljek, 7. 3. 2016, smo po dolgem odlaganju zaradi vremenskih razmer, le izvedli športni dan.

Učencem smo ponudili štiri vsebine, oziroma dejavnosti. Smučanje je potekalo v Kranjski Gori v pravem zimskem vzdušju. Ker je bil obisk gostov slab, so se dodobra nasmučali. Sankanje je prav tako v zimskem vremenu potekalo v Podkorenu. Na sankališču smo bili sami in te pogoje dobro izkoristili. Drsanje smo organizirali v Hali Tivoli saj je bilo prijavljenih kar 181 otrok. Tudi ta dejavnost je dobro uspela. Otroci so bili zadovoljni. Kot breplačno dejavnost smo učencem ponudili pohod proti Volčjemu potoku (6., 7. razred) in pohod na Dobeno (8., 9. razred). Glede na napovedano slabo vreme, se je vse skupaj dobro izšlo, saj je deževalo manj kot smo pričakovali.

Športni dan je minil v dobrem vzdušju vseh udeležencev in kar je najpomembneje, brez poškodb.

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost