Select Page

V 4.razredu POŠ Ihan končujemo že drugi mednarodni eTwinning projekt. Namen projekta je bil , da lutka Čebelica Maja obišče čim več držav po svetu. Projekt je bil odprt 23.1.2016 in vanj je bilo vključenih 23 šol v 16 državah. Projekt uspešno zaključujemo konec septembra 2017.

Učenci so se s Čebelico Majo družili pri aktivnostih, se pogovarjali, predstavljali svojo šolo in državo preko Skypa, ji risali risbice, pisali pisma in razglednice, izdelali smo ji dom-čebelnjak ter seveda prijateljice čebelice iz različnih materialov, da ji na dolgi poti okrog sveta ni bilo dolgčas. Pisali smo tudi dnevnik njenega potovanja. Na svoji poti je doživela veliko dogodivščin in  kmalu prihaja nazaj domov.

Pred četrtošolci pa je že tretji mednarodni eTwinning projekt ŽIVETI ZDRAVO-HEALTHY LIVING, ki je odprt z začetkom novega  šolskega leta in bo trajal do zaključka šolskega leta 2017/18. Vanj je trenutno že vključeno pet razredov iz 5 držav.

Namen projekta je , da živimo zdravo, se zdravo prehranjujemo in čim več gibljemo v naravi.

Zapisala: Nataša Kovačič

Slikovno gradivo.

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost