Select Page

V petek, 4. 12. 2015, bodo na OŠ Domžale potekale delavnice o tobaku za učence 7. razreda.

no_excuse

Mladinska zveza Brez izgovora Slovenije deluje na področju tobaka  že od leta 2006, razlog za to pa je velika problematika kajenja med mladimi in močna manipulacija tobačne industrije. Kot prvi se je razvil projekt “O2 za vsakega”, pri katerem aktivisti preko vrstniških delavnic ozaveščajo učence in dijake v osnovnih in srednjih šolah o negativnih učinkih aktivnega in pasivnega kajenja in nemoralnih marketinških prijemih tobačne industrije. Zveza sodeluje s preko 200 šolami v vseh dvanajstih slovenskih regijah in iz leta v leto z ozaveščanjem dosega večji odstotek mladih v Sloveniji.

Mira Marinšek

Poglej: razporeditev delavnice po razredih, učilnicah in šolskih urah

 

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost