Select Page

V petek, 18. 9. 2015 smo učenci šestega razreda odšli na ogled CENTRALNE ČISTILNE NAPRAVE DOMŽALE-KAMNIK.

Zjutraj smo se zbrali pred šolo, razdelili po skupinah ter odšli po malico. Počasi smo se odpravili na pot. Hodili smo po urejeni poti ob reki Kamniški Bistrici. Ob prihodu so nas lepo sprejeli tamkajšni delavci. V predprostoru nas je pričakala biologinja, ki nam je predvajala kratek posnetek o delovanju čistilne naprave. Po posnetku nas je gospod popeljal na ogled čistilne naprave. Med ogledom nam je povedal veliko zanimivosti. Ogledali smo si različne postopke čiščenja umazane vode iz kanalizacije. Po ogledu smo se odpravili proti šoli. Med potjo smo se ustavili na igrišču. Tam smo pojedli malico in se še malo igrali. Po kakšni uri igranja smo se odpravili v šolo. V šoli smo po skupinah naredili plakate.

TA DAN SMO SE NAUČILI VELIKO NOVEGA O ČIŠČENJU UMAZANE VODE.

Zapisala učenca:Adrijana Čehič Limoni in Maša Iskra, 6.B

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost