Februar in marec sta meseca, ki nas spomnita na to, kako pomembna je ljubezen. Če ju praznujete ali ne, valentinovo (14. februarja) in gregorjevo (12. marca) sta praznika ljubezni, topline, drobnih pozornosti ter ženitve ptičkov.

V časih, ko bolj kot kdaj koli poudarjamo medsebojno razdaljo, je še kako pomembno, da si vsaj v mislih ostanemo blizu in si povemo, da se imamo radi. Zato sva mentorici Šolske skupnosti učencev OŠ Domžale učence prve triade skupaj z njihovimi učiteljicami v podaljšanem bivanju povabile k soustvarjanju razstave ljubezni. Oglejte si krasne izdelke in na kreativen način upodobljene misli, ki so nastali v podaljšanem bivanju, ki bodo krasili matično šolo vse od valentinovega do gregorjevega.