Select Page

Obvestilo o izletu v Postojnsko jamo

V torek, 31. 5. 2016, se bomo odpeljali na ogled Postojnske jame, Vivarija in razstavnega paviljona EXPO JAMA KRAS.

Zbor pred šolo je ob 7.20, odhod ob 7.30. Prosim bodite TOČNI!

Učenci v šoli dobijo šolsko malico, s seboj naj vzamejo dodatno malico in pijačo. Oblečeni morajo biti primerno vremenu  in obisku jame (8-10 stopinj).                         

Povratek v šolo je okoli 14.15 ure.

Na ogledu jame, razstave EXPO JAMA KRAS, Življenje v milijardah let in Vivarija Proteus bomo spoznali proces nastajanja jam, različne kraške pojave, jamske živali in veličastno zgodovino Postojnske jame.Po ogledu paviljona EXPO JAMA KRAS (4. in 5. razred) in Vivarija (1., 2., 3., razred) se bomo z vlakcem popeljali na ogled Postojnske jame.Obisk Parka Postojnska jama je več kot le izlet. Učenci bodo na  dogodivščini pobližje spoznali kraški živi in neživi svet.

Ihan, 24. 5. 2016                                                                  Andreja Ljoljo

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost