Select Page

kadis

V torek, 10.11. 2015,  prireja Kadis d. o. o. informativni dogodek, na katerem bo predstavljen PRIROČNIK ZA STARŠE IN SVETOVALCE,  ki je prvi tako obsežen in sistematičen priročnik na temo kariernega razvoja otrok. Priročnik bo predstavila njegova soavtorica in karierna svetovalka, Maruša Goršak.

Dogodek bo razdeljen na dva sklopa,  prvi je namenjen svetovalcem (12.00 – 15.00), drugi pa staršem (16.30 – 19.00).  Poleg praktične predstavitve priročnika bo tudi kratko predavanje za starše in svetovalce o načrtovanju kariere in vlogi staršev ter praktični izsek iz programa Learning Coach.

Za vse obiskovalce dogodka pa so pripravili tudi presenečenje – BREZPLAČNO E-VERZIJO PRIROČNIKA za starše ali svetovalce.

Oglej si vabilo na dogodek.

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost