Select Page

Konec meseca marca (29., 30. in 31.) smo imeli drugi razredi kulturni dan. Prijazna knjižničarka v domžalski knjižnici nas je popeljala v pravljično sobo, kjer se je z učenci pogovarjala in jim tudi pokazala različna gradiva, ki so na voljo v tej knjižnici. Vse skupaj je popestrila z zanimivo pravljico. Ponovili so različne načine izposoje, o katerih so učenci že veliko vedeli. Nato so si navdušeno ogledovali nenavadne knjige, ki pa niso za izposojo. Seveda ne gre brez zanimivih igrač, ki so bile na voljo. Na koncu so iskali še pot v labirintu. Izmed vseh rešitev sta bila izžrebana po dva srečneža, ki sta dobila simbolni praktični nagradi.Polni prijetnih doživetij smo se odpravili v šolo, kjer smo delo nadaljevali z izdelovanjem bralnih kazal, ki jih bodo spominjala na ta zanimiv dan in bo branje še prijetnejše.

Vodja kulturnega dneva

Irena Pirš

 

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost