V četrtek, 3. 12. 2015 smo imeli na Podužnični šoli Ihan novoletni dobrodelni bazar. Učenci so z učiteljicami pekli piškote, barvali, strigli in izdelali veliko voščilnic in drugega novoletnega okrasja. Obilico slastnih dobrot so napekli skupaj s starši tudi doma – vsem iskrena hvala. Še posebej pa se zahvaljujemo članicam Turističnega društva Ihan za vse okusne dobrote, ki so jih prispevale za ta namen.

Bazar se je pričel z nastopom pevskega zbora pod vodstvom Matejke Perne Lisjak in recitacijami pod okriljem Marte Krabonja, nadaljeval pa z druženjem ob vročem čaju in prigrizkih ter seveda nakupom izdelkov. S prostovoljnimi prispevki obiskovalcev smo zbrali skoraj 900 €, za kar se v imenu Šolskega sklada vsem iskreno zahvaljujemo.