Select Page

Zaradi premalo odobrenih sredstev za nakup učbenikov za učbeniški sklad s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, smo spremenili seznam za 4. razred. Učenci ne bodo uporabljali učbenikov Radovednih pet, uporabljali bodo le berilo in učbenik za angleščino ter komplet delovnih zvezkov Radovednih pet in delovni zvezek za angleščino.

Opozorila pa bi tudi starše učencev, ki gredo v 7. razred. Ker nam ni uspelo zagotoviti dovolj prenovljenih učbenikov za tehniko in tehnologijo, bodo nekateri učenci uporabljali nove, nekateri pa stare učbenike, odvisno od tega, v kateri skupini so. Gledali bomo, da bo čim več novih učbenikov v uporabi. Če bo učenec kupil nov učbenik, skupina pa bo uporabljala starega, mu bomo starega izposodili.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav, Sonja Drovenik, vodja učbeniškega sklada

Klikni tule za preusmeritev na spletno stran z novimi seznami učbenikov in naročilnico na učbeniško sklad.

 

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost