Select Page

V torek, 21. 1. 2014, je OŠ Domžale obiskal priznan okoljevarstvenik g. Anton Komat. Pridružil se je okrogli mizi z nadarjenimi učenci, ki se pripravljajo na tekmovanje ZELENO PERO, kjer bodo sami pripravili članek z okoljevarstveno tematiko.

delavnica_Komat_002

 

Učenci so g. Komatu pripravili vprašanja za intervju na temo trajnostne pridelave hrane. Njegovi poučni in poglobljeni odgovori o vplivu neustrezne množične pridelave hrane in zastrupljanju le-te s pesticidi ter posledicah na zdravje ljudi in okolje, so odprle zanimivo diskusijo z učenci. Dobili smo zanimive odgovore na vprašanja, kako priti do čim bolj zdrave hrane, ki jih bomo poskušali kar se da upoštevati. Vsekakor se bomo trudili uživati čim več sveže in lokalno pridelane prehrane z znanim poreklom.

Mentorica tekmovanja: mag. Katarina Vodopivec Kolar

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost