Select Page

V soboto, 21. 6. 2014, je OŠ Domžale že tradicionalno sodelovala na Biodnevu v Češminovem parku, kjer smo promovirali šolski ekovrt. Na stojnici smo za ekosrečko obiskovalcem podarjali pridelke s šolskega vrta: svežo zelenjavo (solato, zelje, čebulo, bučke, redkvice, mlad krompir) in sveža zelišča (sivko, peteršilj, meto, meliso, drobnjak, žajbelj, origano) ter posušeno meto, meliso in kamilico. Obiskovalce smo na našo stojnico vabili z odličnim metinim sirupom, metinimi in melisinimi piškoti ter piškoti iz suhega sadja in kosmičev, ki so jih pripravili učenci pod mentorstvom učiteljic Katarine Kalan in Katarine Vodopivec Kolar. Na stojnici ne biodnevu so sodelovali učenci krožka šolski ekovrt ter posamezni učenci višjih razredov ter učiteljici Mojca Kanduscher in Katarina Vodopivec Kolar. 

 

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost