Select Page

Šola se je lansko šolsko leto vključila v mednarodni MEPI program za mlade. Vse zahtevane pogoje in začrtane cilje so uspešno dosegli: Zala Jagodic, Brin Kiauta, Gregor Novak, Nadja Peterlin, David Ertl, Sara Büki, Laura Osterc, Leila Kos, Vigor Ilič, Jure Salkič, Miha Jeras in Jernej Golija.

Bronasta priznanja našim zdaj že bivšim učencem je podelila predstavnica Nacionalnega urada MEPI, ga. Deja Kuhar.

20150929_190813-300x168

˝Draga Osnovna šola Domžale.

Še enkrat bi se vam rada zahvalila za včerajšnje vabilo in prisrčno podelitev. Mislim, da bo v mojem spominu ostala še zelo dolgo. Program MEPI izvajate srčno, po vseh standardih in našemu zavodu predstavljate primer več kot odlične prakse. S takšno vnemo kot jo imate, v mladih puščate sledi, ki jih oblikujejo in na poti skozi življenje pomagajo pri premagovanju marsikatere izkušnje. (Deja Kuhar, Zavod MEPI)˝

Novička o včerajšnji podelitvi se nahaja tudi na:

Spletni stran: http://mepi.si/podelitev-bronastih-priznanj-na-osnovni-soli-domzale/.

Facebook profilu: https://www.facebook.com/mepislovenija?fref=nf.

(Skupno 400 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost