Center za mlade iz Domžal je organiziral 19. 9. 2019 športne aktivnosti na več  kot dvajsetih postajah v okolici naše šole in v Češminovem parku, z namenom da se bori s športom proti odvisnostim mladih. Tako izvejo za trenutno delujoče poljubne dejavnosti, ki jih lahko uporabijo v prostem času in se manj zadržujejo za računalniki, mobiteli…

Pripeljali smo 6. razrede, ki so ekipno sodelovali  po izžrebanih  in spolu mešanih ekipah.

Lepo vreme je omogočilo gladek potek aktivnosti in dobro počutje sodelujočih.

Skupine so tekmovale v prijateljskem duhu in so morale vzpostaviti sodelovalni odnos. Za večino je to zlahka šlo, težave so bile le izjemoma, v skupinah, ki so imele vmes nestrpne člane. Otroci so kolikor se je dalo hitro krožili po postajah, nabirali točke in bili navdušeni nad sproščenostjo tega načina tekmovanja.

Šp. dan je potekal še bolje kot smo pričakovali, saj sta nam vzdušje in sonce stala ob strani.

 

                                                                        Koordinatorka: Breda Bevc

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost