Select Page

V letošnjem šolskem letu so se naravoslovnemu eksperimentalnemu tekmovanju KRESNIČKA pridružili tudi učenci razredne stopnje, od 3. razreda dalje.

Več: https://www.dmfa.si/tekmovanja/NaOS/Razpis.aspx

Ker naj bi učenci v okviru priprav na tekmovanje sami izvedli izbrane eksperimente, smo na šoli letos prvič izvedli inovativni pristop priprav. Sedmošolci, že izkušeni eksperimentatorji, so se poglobili v poskuse za mlajše učence in jih na današnjem petkovem demostracijskem eksperimentiranju predstavili mlajšim učencem. Sedmošolci so se res izkazali, eksperimente so izpilili do popolnosti, pripravili tudi multimedijsko teoretično razlago in tako predstavljali mlajšim učencem zelo dober zgled. Tudi mlajši učenci so bili navdušeni nad novimi naravoslovnimi spoznanji.

Največ pa povedo fotografije.

Vodja tekmovana na šoli: mag. Katarina Vodopivec Kolar

(Skupno 676 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost