Select Page

Četrtošolci so bili od ponedeljka, 20. 6. 2016, do petka, 24. 6. 2016, v letni šoli v naravi v Savudriji – Bašaniji. Vsak dan so pričeli z jutranjim tekom in telovadbo. Toplo morje in lepo vreme sta omogočila prijetno učenje in napredovanje učencev v plavanju. Ob učnem sprehodu so spoznavali Savudrijo ter njene značilnosti in zgodovino, poslikali so si majice, deklice so se pomerile v soft ball-u, dečki pa v nogometu.  Naučili so se gusarsko pesem. Ogledali so si tudi Umag, potem pa jih je mestni vlakec odpeljal do Polynesije. Zadnji večer je bila kulturna prireditev Savudrija ima talent, na kateri je svoj talent pokazalo kar 12 skupin, dvojic ali posameznikov. Žirija je težko izbrala najboljše tri, saj so bili vsi odlični. Tik pred koncem prireditve so bile podeljene tudi nagrade za najbolj urejene sobe.

Od 79 testiranih učencev so 3 osvojili zlatega, 11 srebrnega, 61 bronastega in 3 modre delfinčke, 1 pa srebrnega konjička.

V Domžalah so svoje otroke pričakali starši, bratje ali sestre ob 16.45.

Zapisala in fotografirala: Petra Zupančič, vodja letne šole v naravi

(Skupno 713 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost