Ponedeljek, 28. 2. 

Neučakani in vznemirjeni smo prispeli v Radence, kjer so nas zaposleni CŠOD-ja prijazno sprejeli. Seznanili so nas z domskim redom, potekom aktivnosti in prostega časa učencev.

Po namestitvi v sobe in odličnem kosilu smo po razredih že imeli prvi aktivnosti: sprehod do reke Kolpe in delavnice na temo gozda ob njej, medtem ko je druga skupina ostala v CŠOD-ju in spoznala hojo po vrvi/slackline ter lokostrelstvo. Med prostim časom smo igrali odbojko, namizni tenis, košarko, crkljali činčilo in puščavska skakača. Za večerjo so nas kuharice razveselile z odlično pico, nato pa smo šli na nočni pohod z lučkami po Radencih. Ob prostočasnih aktivnostih preživljamo večer, tako da bomo prijetno utrujeni preživeli našo prvo noč.

Učitelji spremljevalci staršem sporočamo, da se imajo učenke in učenci zelo lepo in so videti nasmejani ter zadovoljni.

Mahamo iz Radencev!

Špela Malgaj

(Skupno 509 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost