Select Page

V torek, 22. 9. 2015, smo imeli učenci 2. razredov jesenski pohod na Krumperk.

V šoli smo se zbrali ob 8. 20.

Najprej smo vsi drugi razredi odšli na šolsko igrišče, kjer so nam mentorji »Košarkarskega kluba Helios Suns Domžale« pokazali kar nekaj zanimivih vaj in poligonov. Učencem so želeli približati igre z žogo in jih navdušiti za košarko.

Ob 9.30 smo se peš odpravili proti Krumperku.

Vreme nam je bilo zelo naklonjeno. Hodili smo brez večjih postankov. Nekateri učenci so hodili lažje, nekateri pa so morali vložiti malo več truda. Med potjo smo se ustavili le enkrat, da smo se malo odžejali in tako lažje nadaljevali pot.

Po malici in počitku smo se odpravili nazaj proti šoli. V šolo smo prišli ob 12.15 uri in kmalu odšli na kosilo.

 

Zapisala: Magda Mihelčič

 

(Skupno 205 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost