Select Page

6. in 8. razrede smo vključili v  akcijo »VETER V LASEH – S ŠPORTOM PROTI ODVISNOSTI«, ki je del vseslovenskega boja proti drogam.

Zbrali smo se v Češminovem parku skupaj z drugimi otroki iz več šol. Že prej sestavljene ekipe so dobile navodila za delo po 26 organiziranih gibalnih postajah v okolici OŠ Domžale . Drugačen način organizacije pod vodstvom animatorjev je vzpodbujal iznajdljivost in samostojnost udeležencev, razvijal spretnost, še posebej pa socialni čut med člani ekip.

Najbolj dragoceno pa je bilo to, da so učenci dobili nove ideje za preživljanje svojega prostega časa, saj so se vsi športni klubi, ki delujejo v okolici predstavili in vabili nove člane.

Dan je bil sončen, vesel in prijeten, zaključen v predvidenem času, okrog 13tih.

Zapisala: Breda Bevc

Fotografirala: Maja Juvan Stough

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost